Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Список педагогічних працівників, які  атестуються у

2023-2024 навчальному році

1.Олійник Н.Г. вчителька укр. мови та літератури – становлення кваліфікаційної категорії « Спеціаліст вищої  категорії»

2. Давикоза С.С. – вчителька історії, правознавства – підтвердження        кваліфікаційної  категорії   « Спеціаліст вищої   категорії» та педагогічного звання « Вчитель методист».

3. Долинко С.М. – вчитель історії – встановлення  кваліфікаційної категорії « Спеціаліст  ІІ категорії «

4. Лєснова Г.І. – вчителька географії,  підтвердження        кваліфікаційної  категорії   « Спеціаліст вищої   категорії» та педагогічного звання « Старший вчитель»

5. Чумаченко О,Я. – вчителька початкових класів  -    підтвердження        кваліфікаційної  категорії   « Спеціаліст вищої   категорії»  та присвоєння педагогічного звання « Вчитель методист».

6. Новроцька В.М. – вихователька ГПД-  встановлення кваліфікаційної категорій « Спеціаліст   І категорії»

7. Зудова І.Н. – вчителька хімії підтвердження   кваліфікаційної  категорії   « Спеціаліст вищої   категорії» та  присвоєння педагогічного звання « Старший вчитель»

ПОЛОЖЕННЯ про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти Тульчинського ліцею № 2 Тульчинчької міської ради Вінницької області

ОСВІТНЯ  ПРОГРАМА Тульчинського ліцею № 2 Тульчинської міської ради Вінницької області з українською мовою навчання на 2023/2024 (7-11 класи)